Šajā spēlē visus trīs vārtus Latvijas izlases labā guva Andis Dombrovskis.

Savukārt Polijas komandā ar četriem precīziem sitieniem izcēlās Boguslavs Saganovskis, bet trīs vārtus guva Pavels Friškemuts.

Vēl vienā šīs apakšgrupas otrās kārtas mačā pirmdien Krievija ar 6:1 pieveica Vācijas valstsvienību.

Kā ziņots, turnīra pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 2:9 pārliecinoši zaudēja sacensību saimniecei Krievijai.

Apakšgrupas pēdējās, trešās, kārtas cīņā Latvija otrdien tiksies ar Vācijas izlasi.

Šīs grupas kopvērtējumā pēc divām kārtām pa sešiem punktiem ir Krievijai un Polijai, bet Latvijas un Vācijas izlases cīnās bez punktiem.

Latvijas izlase Maskavā sacenšas par vienu no četrām Eiropas kontinentam paredzētajām ceļazīmēm uz Pasaules kausa finālturnīru, kas nākamajā gadā risināsies Taiti.

Kā ziņots, Latvijas izlases spēlējošais treneris Mihails Busels sastāvā iekļāvis 12 spēlētājus. Kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlasi pārstāv divi vārtsargi un desmit laukuma spēlētāji no sešām Latvijas pludmales futbola čempionāta komandām.

Interesanti, ka valstsvienības sastāvā nav neviena pārstāvja no pašreizējās Latvijas čempionāta līdervienības "Kreiss". Tāpat neviena spēlētāja nav no Ventspils kluba "Honda".

Visplašāk - pa trim spēlētājiem - pārstāvētas "Raita", "Skonto" un RTU komandas, bet pa vienam pārstāvim deleģējušas "Jaunais dinamietis", TUC/FTA un VBFK.

Jau iepriekš bija zināms, ka savainojumu dēļ šoreiz valstsvienībai nevarēs palīdzēt ilggadējais Latvijas izlases pirmais numurs Aigars Bondars, kā arī virkne laukuma spēlētāju.

No 12 sastāvā iekļautajiem spēlētājiem seši ir izlases debitanti, bet tikai trijiem - Buselam, Andim Dombrovkim un Gatim Rožkalnam - ir Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīru pieredze. Savukārt vēl trīs futbolisti ir piedalījušies pārbaudes spēlēs un neoficiālos turnīros.

2013.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrs Maskavā risināsies līdz svētdienai.

Latvijas pludmales futbola izlases sastāvs dalībai 2013.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā:

vārtsargi - Ritvars Cinītis (VBFK), Vjačeslavs Cunskis ("Skonto");

laukuma spēlētāji - Aleksejs Baranovs, Jevgēņijs Dubojskis, Oļegs Kravčenko (visi - "Raita"), Mihails Busels, Maksims Seņs (abi - "Skonto"), Andis Dombrovskis, Andrejs Ivanovs, Gatis Rožkalns (visi - RTU), Aleksejs Šroms (TUC/FTA), Sergejs Vasiļjevs ("Jaunais dinamietis").