Latvijas telpu futbola izlase starptautiskā četru komandu turnīrā Azerbaidžānā otrdien piedzīvoja zaudējumu arī pēdējā, trešajā, spēlē, kad ar rezultātu 3:6 (0:2) piekāpās Uzbekistānai.

Divus vārtus Latvijas izlases labā guva Andrejs Šustrovs, bet jau pašā mača izskaņā precīzi sita arī Dmitrijs Jakovļevs. Toties 37.minūtē bumbu savos vārtos raidīja Uzbekistānas izlases spēlētājs Sergejs Zolotuhins.

Jāpiebilst, ka pirmos vārtus Latvijas izlase guva tikai spēles 31.minūtē, kad rezultāts jau bija 0:4.

Kā ziņots, pirmajā spēlē sestdien Latvija ar rezultātu 1:5 (0:4) kapitulēja Ukrainas valstsvienībai, bet dienu vēlāk ar 1:7 (1:2) piekāpās Azerbaidžānai. Arī šajā mačā vienīgos vārtus Latvijas izlasē guva Šustrovs.

Tikmēr Uzbekistāna pirmajās spēlēs ar 3:5 (3:0) piekāpās Azerbaidžānai un ar 0:1 (0:1) zaudēja Ukrainai.

Līdz ar to Latvija turnīra noslēgumā palika pēdējā, ceturtajā vietā.