Latvijas U-17 izlases futbolisti Baltijas kausa izcīņu pirmdien Jelgavā sāka ar neizšķirtu 1:1 (1:1) pret Igaunijas vienaudžiem.

Galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda jau spēles pirmajā minūtē nokļuva iedzinējos, savukārt neizšķirtu izdevās panākt pirmā puslaika beigās, kad 43.minūtē vārtus guva Romans Saļkovskis.

Dienas pirmajā spēlē Somijas un Lietuvas futbolisti arī spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0).

Sacensību turpinājumā Latvijas izlase otrdien spēlēs pret Lietuvu, bet ceturtdien spēkosies ar Somiju.

Baltijas kausa izcīņas gaitā komandas tiekas viena apļa turnīrā, spēlējot katra ar katru vienu reizi. Par uzvaru komanda iegūs trīs punktus, par neizšķirtu vienu punktu, kamēr par zaudējumu punkti netiks piešķirti.

Turnīrā piedalās 2000. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji.