Latvijas U-21 futbola izlase otrdien, 31. maijā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Lietuvas vienaudžus, veiksmīgi sākot Baltijas kausa izcīņas turnīru.

Vārtus mača 32. minūtē guva Krišs Kārkliņš, bet 77. minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes izcēlās Jevgeņijs Kazačoks.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika nosaukts Andrejs Cigaņiks, bet Lietuvas valstsvienībā šādu godu izpelnījās Lukas Pangonis.

28. maijā Klaipēdā ar spēli starp Lietuvas un Igaunijas U-21 valstsvienībām startēja 2016. gada Baltijas kausa izcīņa. Turnīra atklāšanas mačs, kuru apkalpoja Latvijas tiesnešu brigāde ar Aleksandru Golubevu priekšgalā, noslēdzās ar rezultātu 1:1 (0:0).

Turnīra noslēgumā 3. jūnijā plkst 18:00 Latvijas U-21 valstsvienība izbraukumā mērosies spēkiem ar Igauniju.