Zaudējumu Latvijas kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfināla spēlē sestdien piedzīvoja pagājušā gada turnīra uzvarētāji "Skonto", kas viesos piekāpās "Liepājas metalurga" vienībai.

Aizvadītajā mačā "Skonto" piedzīvoja zaudējumu ar 1:3 (1:2).

Mača astotajā minūtē "Skonto" komandu vadībā izvirzīja Alans Sineļņikovs, bet līdz puslaika beigām liepājniekiem vadību dāvāja Dmitrijs Hmizs un Dāvis Ikaunieks. Cīņas gala rezultātu 74.minūtē panāca Azerbaidžānas leģionārs Vugars Askerovs.

Jāizceļ, ka kopš otrā puslaika sākuma viesi spēlēja mazākumā.

Abas komandas savā starpā tikās arī pagājušā gada kausa finālā, kad "Skonto" futbolisti izcīnīja uzvaru 11 metru sitienu sērijā.

Jau vēstīts, ka kā pirmie Latvijas kausa izcīņas pusfinālu sestdien sasniedza valsts čempioni Daugavpils "Daugava", kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) uzvarēja "Jūrmalu".

Svētdien paredzētajā ceturtdaļfināla cīņā 2011.gada Latvijas kausa uzvarētāji "Ventspils" izbraukumā tiksies ar Jūrmalas JPFS/ FK "Spartaks" komandu, bet pirmdien vietu virslīgā zaudējusī "Gulbene" uzņems ambiciozo Rīgas "Daugavas" komandu.