Anglijas premjerlīgas komanda Londonas "Arsenal" trešdien ar pūlēm sasniedza UEFA Čempionu līgas futbolā pamatturnīru.

Kvalifikācijas turnīra "play-off" kārtas atbildes spēlē "Arsenal" savā laukumā ar 1:0 (1:0) uzvarēja Turcijas komandu Stambulas "Bešiktaš", divu spēļu summā izcīnot panākumu ar 1:0.

Vienīgos vārtus mača 45.minūtē guva čīliešu uzbrucējs Aleksis Sančess, gūstot savus pirmos vārtus Londonas kluba rindās. Mača 75.minūtē gan mājinieki palika mazākumā, kad otro dzelteno kartiņu saņēma Francijas izlases aizsargu Matjē Debišī. "Arsenal" gan spēja noturēt minimālo pārsvaru, iekļūstot pamatturnīrā.

Citā spēlē Vācijas klubs Leverkūzenes "Bayer" ar 4:0 (3:0) sagrāva Dānijas spēcīgāko vienību ''Copenhagen'', divu spēļu summā triumfējot ar 7:2.

Divus vārtus uzvarētāju rindās guva vācu uzbrucējs Štefans Kīslings.

Tāpat pamatturnīrā iekļuva Zviedrijas klubs "Malme", kas kvalifikācijas otrajā kārtā no sacensībām izslēdza Latvijas čempionvienību "Ventspils".

"Malme" "play-off" kārtas atbildes spēlē ar 3:0 (2:0) uzvarēja Austrijas vienību Zalcburgas "Red Bull", divu spēļu summā triumfējot ar 4:2.

Čempionu līgas grupu turnīrā iekļuva komanda, kas uzvarēja divu spēļu summā, bet zaudētāji kvalificējās UEFA Eiropas līgas pamatturnīram.

Čempionu līgas grupu turnīra izloze paredzēta ceturtdien.