Spānijas futbola čempionāta spēlē sestdien karaliskais Madrides "Real" klubs savā laukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) uzvarēja "Levante" komandu, sagādājot savam trenerim Žozē Mourinju unikālu rekordu.

Pēc šīs uzvaras "Real" komandas galvenais treneris Žozē Mourinju sasniedza unikālu rekordu - viņa vadītās komandas jau deviņus gadus nacionālo čempionātu mājas spēlēs nav piedzīvojušas nevienu zaudējumu.

Pēdējo zaudējumu līgas spēlē ar sevis vadīto komandu Mourinju piedzīvoja 2002.gada 23.februārī, kad viņš trenēja Portugāles komandu "Porto".

Spēles rezultāts tika atklāts mača sestajā minūtē, kad pēc argentīnieša Anhela di Marijas piespēles bumbu vārtos raidīja francūzis Karims Benzemā. Savukārt rezultāta pārsvaru mača 41.minūtē dubultoja portugāļu aizsargs Rikardu Karvalju, kurš pēc sava tautieša Krištianu Ronaldu centrējuma ar tālsitienu guva vārtus.

Arī atlikušajā mača laikā pārsvars piederēja "Real" futbolistiem, taču vēl vārtus gūt viņiem neizdevās.