Ilgi gaidītajā Spānijas futbola čempionāta "El Classico" duelī sestdien Madrides "Real" ar rezultātu 2:1 (1:0) izbraukumā pieveica iepriekšējo trīs sezonu spēcīgāko komandu "Barcelona".

Līdz ar to četras kārtas pirms čempionāta beigām "Real" spēra ļoti platu soli pretī triumfam kopvērtējumā.

Spēles rezultātu 17.minūtē atklāja Sami Kedira, kā arī noslēdzās pirmais puslaiks. Rezultātu 70.minūtē pēc ilgstoša uzbrukuma ar atkārtotu sitienu izlīdzināja pirms brīža uz maiņu uznākušais Aleksis Sančess, bet nieka trīs minūtes vēlāk uzvaru viesiem izrāva Krištianu Ronaldu.

Pēc 34 spēļu kārtām Madrides "Real" kontā tagad kopvērtējumā ir 88 punkti un tā "Barcelona" komandu apsteidz par septiņiem punktiem. Līdz čempionāta beigām atlikušas tikai četras kārtas, kuru laikā katra vienība var izcīnīt maksimums 12 punktus.