Bijušais Argentīnas futbola izlases uzbrucējs Djego Maradona Tunisijā saticies ar tiesnesi, kurš 1986. gada Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē ieskaitīja Maradonas ar roku gūtos vārtus mačā pret Angliju.

Maradona Ali Ben Naseram uzdāvināja Argentīnas izlases kreklu un kārtējo reizi atzina, ka vārtus viņš toreiz nav guvis atbilstoši noteikumiem. Šai spēlē Argentīna uzvarēja Angliju ar 2:1 un iekļuva turnīra pusfinālā, bet vēlāk finālā piekāpās Vācijas Federatīvās republikas izlasei.

"Šajās brīvdienās es biju Tunisijā, kur notika emocionāla tikšanās ar Ali Ben Naseru. Es viņam uzdāvināju Argentīnas izlases kreklu, viņš man - fotogrāfiju no tās spēles, kas atradās viņa mājās," sociālajos tīklos ierakstījis Maradona.

Fotogrāfijā fiksēts moments četras minūtes pirms leģendārā vārtu guvuma, kad Maradona, apspēlējis piecus Anglijas izlases futbolistus, raidīja bumbu vārtos. Vēlāk viņš medijiem apgalvoja, ka vārti gūti ar "Dieva roku".