Dienvidamerikas futbola izlašu turnīra "Copa America" spēlē pirmdien Meksika cīnījās neizšķirti 1:1 ar Venecuēlu, tādējādi nodrošinot sev pirmo vietu C grupā.

Līdz ar uzvaru C grupas turnīrā Meksika izvairījusies no tikšanās ar Argentīnu jau "Copa America" ceturtdaļfinālā. Argentīnas futbolistiem pēdējā priekšsacīkšu spēlē pret Bolīviju pietiek ar neizšķirtu, lai uzvarētu D grupas turnīrā. Tādējādi ceturtdaļfinālā argentīniešus gaida duelis pret Venecuēlu.

Meksikas un Venecuēlas komandas pirms savstarpējā dueļa bija jau sev garantējušas vietu ceturtdaļfinālā, jo divas citas grupas komandas Urugvaja un Jamaika izredzes iekļūt "play off" bija zaudējušas pēc neveiksmēm pirmajās divās cīņās.

Venecuēlas futbolisti mačā pirmie guva vārtus, kad 10. Minūtē Hjūstonas stadionā sanākušos Meksikas līdzjutējus ar skaistu sitienu pār sevi apklusināja Hozē Manuels Velaskess. Savukārt tik svarīgo izlīdzinājumu Meksika panāca 80. minūtē, kad vārtus guva Hesuss Manuels Korona.

Citā mačā pirmdien abu C grupas vājāko komandu duelī Urugvaja ar 3:0 sagrāva Jamaiku.