Otrajā pārspēlē par vietu nākamās sezonas Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionātā svētdien "Metta"/"Latvijas Universitāte" izbraukumā ar rezultātu 5:1 (2:1) sagrāva Rēzeknes BJSS komandu un pārliecinoši nosargāja vietu virslīgā.

Divu spēļu summā rīdzinieki bija pārāki ar rezultātu 6:1.

Spēles 14.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Vitālijs Aguls, tobrīd divu spēļu summā panākot neizšķirtu 1:1. Tomēr turpinājumā viesi guva piecus vārtus pēc kārtas, parūpējoties par graujošu panākumu. Vēl pirmajā puslaikā izcēlās Artjoms Loginovs un Mārtiņš Milašēvičs, bet otrajā puslaikā viņi guva vēl pa vieniem vārtiem. Cīņas izskaņā gala rezultātu panāca Artūrs Pallo.

Kā zināms, pirmajā pārspēlē "Metta"/LU trešdien savā laukumā bija pārāka ar 1:0. Dalību nākamās sezonas virslīgas čempionātā nodrošinājuši uzvarētāji divu spēļu summā.

Šajos mačos "Metta"/LU komandai nepalīdzēja diskvalificētais galvenais treneris Andris Riherts un pussargs Marsels Vapne.

Riherts šobrīd atrodas Nīderlandē, lai palīdzētu Latvijas izlases galvenajam trenerim Marianam Paharam sagatavot futbolistus 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mačam pret vietējo valstsvienību.

"Metta"/LU komanda virslīgā debitēja 2012.gadā, līdz šim spējot tajā savu vietu nosargāt. Arī pērn vienība sezonu noslēdza kopvērtējuma priekšpēdējā, devītajā, vietā, bet sekojušajās pārspēlēs uzvarēja "Gulbeni".

Tikmēr Rēzeknes BJSS šosezon izcīnīja otro vietu "Syform" pirmās līgas turnīrā. Šī pilsēta virslīgas čempionātā iepriekšējo reizi bija pārstāvēta 2010.gadā, kad tajā spēlēja "Blāzma".

Vietu virslīgas čempionātā šosezon zaudēja pēdējā vietā palikusī "Jūrmala", kuru nākamā gada turnīrā aizstās pirmās līgas čempioni "Gulbene".

Kā zināms, šosezon par virslīgas čempioni kļuva "Ventspils" komanda, kas valstī bija labākā arī pērn.