Minhenes "Bayern" futbola vienība sestdien Vācijas Superkausā pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja savu principiālo konkurenti Dortmundes "Borussia".

Aizvadītajā mačā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2 (1:1), "Bayern" komandai izlīdzinājumu panākot vien 88.minūtē, bet sekojošajā pēcspēles sitienu sērijā pašreizējā Vācijas čempione bija pārāka ar 5:4.

Aizvadītajā mačā rezultātu 12.minūtē atklāja "Borussia" komandu pārstāvošais amerikāņu talants Kristians Pulisičs, kurš izmantoja "Bayern" kļūdu soda sitiena izpildes laikā un izgāja viens pret vārtiem.

Tomēr jau drīz vien Roberts Levandovskis no vārtu priekšas atjaunoja neizšķirtu.

71.minūtē pagājušās bundeslīgas sezonas rezultatīvākais spēlētājs Pjērs Emeriks Obamejangs atguva vadību "Borussia" futbolistiem, bet 88.minūtē jau kļūdījās Dortmundes komanda un pēc haosa soda laukumā priekšā bumbu savos vārtos ieraidīja Romans Birki.

Papildlaiks netika spēlēts, uzreiz sekojot 11 metru sitieniem, kurā pirmajās piecās sērijās katra komanda kļūdījās pa reizei, bet izšķirošo kļūdu sestajā sērijā pieļāva spāņu aizsargs Marks Batra, kura sitiens tika tverts.

Abas komandas savā starpā Superkausā tikās piekto reizi pēdējos sešos gados. Iepriekšējos četros mačos tās uzvaras dalīja uz pusēm.
Šajā cīņā "Borussia" komandas galvenā trenera amatā debitēja Nīderlandes speciālists Peters Boss.

"Uzvara bija pelnīta," pauda "Bayern" komandas vārtsargs Svens Ulreihs, kurš atvairīja divus pēcspēles sitienus. "Mēs parādījām raksturu."

Nākamajā nedēļā komandas aizvadīs Vācijas kausa spēles, bet jaunā bundeslīgas sezona sāksies 18.augustā.