Vācijas čempionvienība futbolā Minhenes "Bayern" pēc kārtējā panākuma piektdien uzstādīja divus bundeslīgas rekordus.

Piektdien "Bayern" vienība izbraukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja "Mainz 05" futbolistus.

Tiesa, šī mača rezultātu atklāja "Mainz 05" komanda, kuras labā 21.minūtē izcēlās kolumbietis Elkins Soto. Jau pēc trim minūtēm Bastians Šveinšteigers rezultātu izlīdzināja, bet pamatlaika pēdējā minūtē rezultatīvais Nīderlandes pussargs Arjēns Robens nodrošināja Minhenes klubam uzvaru.

Šosezon aizvadīto 17 spēļu laikā "Bayern" izdevies izcīnīt 45 no maksimāli iespējamā 51 punkta, kas ir jauns bundeslīgas rekords, par viena punkta tiesu labojot pašu pērn uzstādīto labāko sasniegumu šajā laika periodā.

Tāpat titulētais klubs pirmo 17 maču laikā ielaidis tikai četrus vārtus, kas arī ir jauns līgas rekords.

Piektdien gūtā uzvara "Bayern" ļāvusi vēl vairāk nostiprināties bundeslīgas kopvērtējuma galvgalī - izcīnīti 45 punkti 17 spēlēs, kas ir 14 punktiem vairāk nekā otrajā vietā esošajai "VfL Wolfsburg". Pēcāk ar 27 punktiem seko Menhengladbahas "Borussia" un Leverkūzenes "Bayer".

"Bayern" ir vienīgais klubs turnīrā, kas šosezon nav piedzīvojis nevienu zaudējumu.