Pārliecinošu uzvaru UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē trešdien savā laukumā izcīnīja spāņu futbola grands "Real Madrid", kas ar 3:0 (2:0) pieveica "Galatasaray".

UEFA Čempionu līgas spēļu statistiku un visu spēļu rezultātus var aplūkot "DELFI Sports" speciālajā sadaļā "Čempionu līga".

Visu maču ievērojams pārsvars bija "Real Madrid", bet pretinieki pa visu spēli izveidoja tikai pāris bīstamus uzbrukumus. Jau spēles devītajā minūtē Krištianu Ronaldu ar skaistu sitienu pārcēla bumbu pāri "Galatasaray" vārtsargam un guva pirmos vārtus mačā, bet pēc 20 minūtēm Karims Benzemā panāca jau 2:0.

Otrajā puslaikā "Real Madrid" pārsvars laukumā tikai pieauga un to trešo vārtu guvumā pārvērta Gonzalo Iguains.

Tikmēr vēl vienā ceturtdaļfināla spēlē Čempionu līgas pārsteigumu autore "Malaga" savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Dortmundes "Borussia".

Abu šo pāru atbildes spēles notiks nākamo otrdien.

Atgādinām, ka otrdien ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs "Barcelona" viesos dramatiskā cīņā nospēlēja 2:2 ar Parīzes "St.Germain", bet Minhenes "Bayern" mājās ar 2:0 pieveica Turīnas "Juventus". Šo paŗu atbildes spēles notiks nākamo trešdien.