Latvijas futbola virslīgas Ziemas kausa izcīņas spēlē trešdien Rīgas "Daugava" ar rezultātu 3:1 (2:1) pārspēja "Liepājas metalurgs" vienību, izcīnot otro uzvaru turnīrā.

Spēles 10.minūtē spēles rezultātu atklāja rīdzinieku kapteinis Vitālijs Ziļs, bet desmit minūtes vēlāk Toms Mežš guva vārtus "Liepājas metalurgam", izlīdzinot rezultātu. Pirmā puslaika izskaņā ar negaidītu un skaistu tālsitienu "Daugavas" komandu atkal vadībā izvirzīja Mants Savens. Rezultātu 3:1 otrā puslaika sākumdaļā panāca Ziļs, izceļoties ar otro precīzo sitienu šajā mačā.

Pēc šīs uzvaras Rīgas "Daugava" nostiprinājās B grupas līderpozīcijā un nodrošināja sev vietu pusfinālā.

Nākošnedēļ ''Daugava'' sacentīsies ar ''Skonto '', taču jau pēc rītdienas spēles, kad savā starpā tiksies ''Jelgava'' un ''Skonto'', kļūs skaidrs, vai nākošnedēļ paredzētā spēle būs cīņa par pirmo vietu grupā.

Atgādinām, ka šīs grupas pirmajās spēlēs Rīgas "Daugavas" ar 4:0 uzvarēja "Jelgavu", bet "Liepājas metalurga" un "Skonto" duelis noslēdzās ar neizšķirtu 2:2.