Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta vienības "Rostov" un Maskavas "Lokomotiv" pirmdien nespēja gūt maksimālos trīs punktus, tādejādi neizmantojot iespēju kopvērtējumā pietuvoties Latvijas izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētajai Maskavas CSKA.

"Rostov" izbraukumā ar 1:2 (0:0) piekāpās "Krasnodar" komandai.

Vēl sešas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu, tomēr tad aizsargs Deniss Terentjevs pārkāpa noteikumus, tādejādi atstājot "Rostov" mazākumā, turklāt mājinieki nopelnīja tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. To precīzi izpildīja pussargs Pāvels Mamajevs, tomēr pēc trim minūtēm irāniešu uzbrucējs Sardars Azmuns cīņas rezultātu izlīdzināja.

Tomēr viesiem desmit vīru sastāvā neizdevās nosargāt neizšķirtu, jo kompensācijas laika trešajā minūtē brazīliešu pussargs Franšisku Vandersons nodrošināja "Krasnodar" uzvaru.

Tāpat spēles rezultāts kompensācijas laikā izšķīrās pārējās divās Krievijas premjerlīgas pirmdienas spēlēs, kuras noslēdzās neizšķirti.

Tā "Lokomotiv" Maskavas derbijā pretinieku laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar "Dinamo" futbolistiem.

Lai gan 14 minūtes pirms pamatlaika beigām "Lokomotiv" brazīliešu uzbrucējs Maikons panāca labvēlīgu rezultātu, tomēr spēles kompensācijas laika otrajā minūtē otro reizi mājinieku labā izcēlās aizsargs Vitālijs Djakovs, kurš izrāva neizšķirtu 2:2.

Tāpat spēles pēdējās minūtēs punktu pirmdien izcīnīja Kazaņas "Rubin", kas savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:0) ar Maskavas "Spartak".

Neizšķirtu mājiniekiem kompensācijas laika piektajā minūtē izrāva gruzīnu aizsargs Solomons Kverkvelija.

Jau vēstīts, ka Cauņam dodoties laukumā, CSKA svētdien izbraukumā ar 1:1 (1:0) cīnījās neizšķirti ar Mahačkalas "Anži" futbolistiem.

Līdz ar to CSKA pēdējās piecās spēlēs guvuši tikai vienu uzvaru, bet divreiz cīnījušies neizšķirti. Pirmajās 14 premjerlīgas kārtās CSKA komanda bija guvusi 11 uzvaras un trīs reizes cīnījusies neizšķirti.

Cauņa pēc traumas izārstēšanas iepriekšējā mačā atgriezās savas komandas pieteikumā, bet šajā cīņā jau izgāja laukumā. Tāpat futbolists nesen pagarināja līgumu ar vienību līdz 2018./19.gada sezonas izskaņai.

Tikmēr pašreizējie čempioni Sanktpēterburgas "Zeņit" sestdien viesos ar 1:4 (0:2) piekāpās Groznijas "Terek" vienībai.

Ar 17 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem CSKA joprojām atrodas Krievijas premjerlīgas līderpozīcijā, taču tikai par sešiem punktiem apsteidz "Rostov" un "Lokomotiv" komandas, kamēr ceturtā ar 29 punktiem ir "Zeņit".