Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien Vācijas bundeslīgas čempionāta spēlē guva divus vārtus, palīdzot Hamburgas Sv negaidīti pārliecinoši ar 4:1 (2:1) pieveikt čempionvienību Dortmundes "Borussia".

Pirmajā puslaikā 18.minūtē Rudņevs panāca 1:1, bet otrajā puslaikā 62.minūtē panāca 3:1. Abus vārtus Rudņevs guva, būdams vārtu tuvumā.

Rudņevs šonedēļ izlaida Latvijas izlases spēli Japānā, aizbildinoties ar savainojumu. Viņa kontā šajā sezonā bundeslīgas čempionātā jau desmit gūtie vārti.

Vēl divus vārtus uzvarētājiem guva Honmiņs Sons, savukārt "Borussia" labā vienīgos vārtus guva Roberts Levandovskis. Abas komandas maču pabeidza desmit vīru sastāvā – jau 31.minūtē sarkano kartiņu saņēma vārtu autors Levandovskis, bet 60.minūtē laukumu atstāja Hamburgas SV spēlētājs Džefrijs Bruma.