Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" mačā sestdien "Skonto" futbolisti ar rezultātu 5:0 (1:0) sagrāva "Gulbene" komandu.

Artūrs Karašausks jau 14. minūtē atklāja rezultātu, kad soda laukumā izpildīja ļoti skaistu sitienu tālajā devītniekā (1:0). Pirmajā puslaikā Karašauskam, Aleksejam Višņakovam un Vladislavam Gutkovskim bija neskaitāmas iespējas gūt vēl vārtus, taču veiksme viņiem nesmaidīja.

Apburtais loks ap "Gulbenes" vārtiem saglabājās līdz 71. minūtei, kad uz maiņu nākušais "Skonto" debitants Santjago Himeness beidzot panāca 2:0. Ar to arī maisam gals bija vaļā, un vēl izcēlās Aleksejs Višņakovs, arī uz maiņu nākušie Jurijs Krivošeja, Ņikita Bērenfelds, beigās panākot jau graujošo 5:0.

Pēc šīs spēles "Skonto" kopvērtējumā ieņem trešo vietu ar izcīnītiem septiņiem punktiem četrās spēlēs, bet Gulbenes komanda joprojām cīnās bez punktiem.