Latvijas čempionvienība futbolā "Skonto" UEFA Čempionu līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē otrdien izbraukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās Polijas pagājušās sezonas spēcīgākajam klubam Krakovas "Wisla".

Tādējādi divu spēļu summā "Skonto" cieta neveiksmi ar 0:3.

Vārtus mājinieku labā 51.minūtē guva Patriks Maļeckis, bet 64.minūtē izcēlās Ivica Ilievs.

Mača pirmajā puslaikā spēlē vairākas reizes nācās iesaistīties "Skonto" vārtsargam Germanam Māliņam, kamēr viesi visa pirmā puslaika laikā tā arī neveica nevienu sitienu, kas lidotu pretinieku vārtu četrstūrī.

Otrajā puslaika "Wisla" komanda guva divus bezatbildes vārtus, abas reizes uzbrukumos virzot caur laukuma kreiso malu, kamēr viesi atbildēja ar vienu sitienu sāncenšu vārtu rāmī.

Cīņas 90.minūtē par otro dzelteno kartīti no laukuma tika noraidīts "Skonto" pussargs Ruslans Mingazovs.

Jāizceļ, ka šajā spēlē Latvijas klubam palīdzēja brazīliešu uzbrucējs Natans Žuniors, kurš savainojuma dēļ izlaida abu vienību pirmo savstarpējo spēli.

Kā ziņots, 13.jūlijā Rīgā notikušajā pirmajā spēlē "Skonto" komanda piedzīvoja minimālu zaudējumu ar rezultātu 0:1 (0:1).

Nākamajā kārtā iekļuva komanda, kas uzvarēja divu spēļu summā.

"Wisla" trešajā kvalifikācijas kārtā tiksies ar Bulgārijas komandu Lovečas "Litex", kas divu spēļu summā ar 5:1 uzvarēja Melnkalnes klubu Budvas "Mogren".

Trešās kvalifikācijas kārtas pirmās spēles notiks 26. un 27.jūlijā, bet atbildes mači risināsies 2. un 3.augustā.

Jau vēstīts, ka otrās kvalifikācijas kārtas uzvarētāji iekļūs trešajā kvalifikācijas kārtā, kuras spēcīgākās vienības garantēs sev vietu "play-off" kārtā. Tikai "play-off" kārtas uzvarētāji iekļūs UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, bet zaudētāji startēs UEFA Eiropas līgas turnīrā.