Aizvadītajā nedēļas nogalē tika dots starts Spānijas La Liga čempionātam, kura pirmās kārtas ietvaros pirmos punktus zaudēja Madrides karaliskais klubs "Real", kamēr čempioni "Barcelona" sāka ar pārliecinošu uzvaru viesos.

Racing Santander 0 – 3 Barcelona

Pagājušās sezonas valsts čempionvienība "Barcelona" šī gada sacensības uzsāka ar pārliecinošu uzvaru pretinieku laukumā. Salīdzinot ar pagājušās sezonas ierasto komandas starta vienpadsmitnieku, tā vienīgā nopietnā izmaiņa bija Davida Viljas prezentēšana kluba līdzjutējiem. Jāsaka, ka Spānijas izlases uzbrukuma līderis nelika par sevi vilties – kamēr Mesi un Injesta pirmā puslaika ietvaros panāca 2:0, Vilja ar vārtu guvumu otrā puslaika vidū pielika skaistu punktu savai debijai Katalonijas kluba rindās un kopumā iespaidīgam čempionu sniegumam sezonas pirmajā spēlē.

Mallorca 0 – 0 Real Madrid

Neko līdzīgu nevar teikt par portugāļu speciālista Žozē Mourinju debiju pie Madrides karaliskā kluba "Real" stūres. Lai arī laukuma saimniekiem - "Mallorca" futbolistiem – uzbrukumā netika dotas lielas iespējas izvērsties, savās uzbrukuma funkcijās Madrides pārstāvji acīmredzami piekliboja, ļaujot jau sezonas sākumā galvenajiem konkurentiem iegūt pāris punktu handikapu.

Hercules 0 – 1 Athletic Bilbao

Jorente (46)

Malaga 1 – 3 Valencia

Fernandess (45) – Aduriss (9), Huakins (70, 74)

Levante 1 – 4 Sevilla

Rubens (10-11m) – Konko (12, 62), Negredo (28-11m), Renato (88)

Deportivo La Coruna 0 – 0 Zaragoza

Espanyol 3 – 1 Getafe

Osvaldo (33, 54), Datolo (90) – Galans (61-s.v.)

Osasuna 0 – 0 Almeria

Real Sociedad 1 – 0 Villarreal

Prieto (57)

Pirmdien kārtas noslēdzošajā spēlē savā starpā tiksies Eiropas Superkausa ieguvēji Madrides "Atletico" un "Sporting Gijon".