Pateicoties trim Daniila Turkova vārtiem, uzvaru Latvijas kausa izcīņas futbolā astotdaļfināla spēlē piektdien izcīnīja "Ventspils" komanda, kaut lielāko daļu cīņas tā aizvadīja mazākumā.

Pašreizējā kausa īpašniece no Ventspils ar rezultātu 3:0 (0:0) izbraukumā uzveica Ilūkstes NSS vienību.

"Ventspils" mazākumā palika jau 25.minūtē, kad par pārkāpumu pie soda laukuma robežas sarkano kartiņu saņēma vienības kapteinis Vitālijs Smirnovs.

Pirmajā puslaikā rezultāts tā arī netika atklāts, bet otrajā spēles daļā "Ventspils", pateicoties Turkova dominancei, nodrošināja uzvaru. Jau puslaika otrajā minūtē viņš atklāja rezultātu, 64.minūtē ieraidīja bumbu vārtos no 11 metru atzīmes, bet punktu mačam pielika 88.minūtē.

Vēl viens astotdaļfināla mačs notiks sestdien, kad valsts čempione Daugavpils "Daugava" tiksies ar Latvijas otrās līgas komandu JDFS "Alberts".

Savukārt pirmie seši ceturtdaļfināla dalībnieki tika noskaidroti jūlijā, kad nākamo kārtu sasniedza "Liepājas metalurgs", "Jūrmala", "Skonto", "Jelgava", Rīgas "Daugava" un pirmās līgas vienība "Gulbene".