Latvijas izlases futbolists Roberts Uldriķis sestdien ar piespēli palīdzēja "Sion" komandai gūt goda vārtus Šveices futbola superlīgas spēlē.

"Sion" viesos ar rezultātu 1:4 (0:0) kapitulēja "Thun" komandai.

Latvijas futbolists laukumā devās uz maiņu spēles 77.minūtē, kad Sjonas komanda jau zaudēja ar 0:2. Divas minūtes vēlāk "Sion" pēc 11 metru soda sitiena ielaida trešos vārtus, bet vēl pēc piecām minūtēm Uldriķis asistēja brazīlietim Adrianam, kurš vienus vārtus atguva. Uldriķis pēc sānu auta iemetiena uzvarēja gaisa divcīņā, nometot bumbu pa sitienam kolēģim.

"Sion" cerības uz atspēlēšanos gan bija neilgas, jo divas minūtes vēlāk "Thun" guva vēl vienus vārtus.

"Sion" komandai šī bija pirmā spēle jaunā galvenā trenera Murata Jakina vadībā, taču Uldriķa pārstāvētais klubs Šveices čempionātā cieta ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Tikmēr citā mačā Mārča Oša pārstāvētā Neišateles "Xamax" viesos ar 1:3 (0:1) zaudēja Cīrihes "Grasshopper" komandai.

Ošs spēli sāka pamatsastāvā, cīņas 53.minūtē nopelnot brīdinājumu, bet 84.minūtē tiekot nomainīts.

"Xamax" čempionātā cieta piekto zaudējumu pēc kārtas.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar sešās spēles maksimāli iekrātiem 18 punktiem ir Bernes "Young Boys" vienība, bet 11 punkti ir "Thun" rēķinā. Septītā ar astoņiem punktiem ir Andra Vaņina pārstāvētā "Zurich", kamēr "Sion" ar sešiem punktiem ir devītā, bet "Xamax" ar četriem punktiem ieņem pēdējo - desmito vietu.