"Sion" otrajā pārspēlē par vietas saglabāšanu valsts augstākajā līgā ar rezultātu 0:1 (0:0) izbraukumā zaudēja "Aarau" vienībai, tomēr triumfēja divu spēļu summā.

Atbildes mačā Vaņins "Sion" komandas vārtus sargāja visas 90 minūtes.

Vienīgo reizi Latvijas izlases vārtsargs kapitulēja 55.minūtē, kad vārtus guva "Aarau" komandas pussargs Škelcens Gaši.

Abu komandu pirmajā spēlē "Sion" vienība uzvarēja savā laukumā ar 3:0, līdz ar to divu spēļu summā tā bija pārāka ar rezultātu 3:1.

Kā ziņots, pēc pirmajiem diviem Šveices čempionāta apļiem "Sion" komanda kopvērtējumā atradās augstajā trešajā vietā, tomēr pagājušā gada decembrī tai tika atņemti 36 punkti čempionāta kopvērtējumā par nepieteiktu spēlētāju došanos laukumā.

"Sion" atkrita uz pārliecinošu pēdējo vietu, tomēr komandai parādījās izredzes saglabāt vietu Šveices augstākajā līgā arī nākamajā sezonā, jo vēl viena skandāla dēļ licenci zaudēja un bankrotēja Neišatelas "Xamax" komanda, kuras īpašnieks bija čečenu biznesmenis Bulats Čagajevs.

Šveices augstākās līgas čempionātu līdz ar to turpināja deviņas komandas, bet devītās vietas īpašniecei saskaņā ar reglamentu pēc sezonas jāaizvada pārspēles ar valsts otrās līgas otru spēcīgāko komandu.

Pēdējās septiņās Šveices čempionāta spēlēs "Sion" izcīnīja vienu uzvaru, divreiz spēlēja neizšķirti un piedzīvoja četrus zaudējumus, tāpēc kopvērtējumā nespēja pakāpties augstāk par devīto pozīciju. Sezonas noslēgumā "Sion" tika pie 17 punktiem 34 spēlēs, bet, ja "Sion" komandai nebūtu atņemti punkti, tā sezonu noslēgtu ar 53 punktiem, kas kopvērtējumā dotu trešo vietu.

Kā ziņots, pagājušajā mēnesī "Sion" piedzīvoja zaudējumu Šveices kausa izcīņas pusfinālā, zaudējot pēdējās cerības nākamajā sezonā piedalīties Eirokausu sacensībās.