"SMScredit.lv" Latvijas virslīgas futbola čempionāta spēlē trešdien "Ventspils" savā laukumā ar 2:1 (0:0) pieveica līderus "Skonto", tādējādi saasinot cīņu par zelta godalgām.

Centrālie notikumi mačā risinājās otrajā puslaikā. 58.minūtē Ndue Mujecki vadībā izvirzīja ventspilniekus, bet 85.minūtē nesen uz maiņu iznākušais Jegors Morozs izlīdzināja rezultātu. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē pēc rupjas "Skonto" vārtsarga Andreja Pavlova rupjas kļūdas ventspilnieki guva uzvaras vārtus – no labās malas apmēram 20 metrus no vārtiem soda sitienu izpildīja Antons Kurakins, kurš centās veikt centrējumu. Sitiens sanāca spēcīgāks, bet no vārtiem iznākušais Pavlovs bumbu nespēja tvert.

"SMScredit.lv" Latvijas virslīgas kopvērtējumā "Skonto" saglabā līderpozīcijas ar 58 punktiem 25 spēlēs, bet ventspilnieki tagad pietuvojušies – Kurzemes klubam 24 spēlēs ir 53 punkti. Komandās sezonā aizvadīs pa 36 spēlēm.