UEFA Eiropas līgas pusfināla pirmajā spēlē ceturtdien Spānijas klubs "Villareal" ar rezultātu 1:0 savā laukumā pārspēja Anglijas vienību "Liverpool".

Uzvarētājiem vārtus guva Adrians Lopess, kurš precīzi sita kompensācijas laika otrajā minūtē.

Abu komandu atbildes spēle risināsies 5. maijā Liverpūlē.

Citā spēlē Ukrainas vienība Doņeckas "Šahtar" savā laukumā cīnījās neizšķirti ar citu spāņu klubu "Sevilla".

Spēles sestajā minūtē Vitolo izvirzīja vadībā "Sevilla" komandu, bet 23. minūtē Marloss rezultātu izlīdzināja. Tarass Stepaņenko 13 minūtes pēc tam panāca 2:1 Doņeckas kluba labā, bet 82. minūtē Kevins Gameiro ar 11 metru soda sitienu izlīdzināja mača rezultātu.