Skaļu uzvaru UEFA Eiropas līgas futbolā 1/16 fināla pirmajā spēlē ceturtdien izcīnīja Krievijas čempioni Sanktpēterburgas "Zeņit", kas ar 2:0 (0:0) savā laukumā pārspēja slaveno Anglijas klubu "Liverpool".

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet otrā puslaika beigu daļā ar trīs minūšu intervālu izcēlās brazīliešu uzbrucējs Halks un pussargs Sergejs Semaks.

Tādējādi "Zaņit" futbolisti ieguvuši vērā ņemamu pārsvaru pirms abu komandu atbildes mača.

Citā 1/16 fināla spēlē ceturtdien vēl viens Krievijas naudīgais klubs Mahačkalas "Anži" ar 3:1 (1:1) savā laukumā uzvarēja Vācijas bundeslīgas komandu "Hannover 96".

Spēles 22.minūtē viesus vadībā izvirzīja ungāru pussargs Sabolčs Husti, bet līdz otrā puslaika vidum mājinieku rindās izcēlās kamerūniešu uzbrucējs Samuels Eto, uzbeku pussargs Odils Ahmedovs un Marokas pussargs Mubaraks Busufa.

1/16 fināla atbildes spēles notiks 21.februārī. Savukārt turnīra finālmačs plānots 15.maijā Amsterdamā.

Visu pārējo Eiropas futbola līgas spēļu rezultātus un statistiku var aplūkot DELFI speciālajā sadaļā LIVESCORES