"SMScredit.lv" Ziemas kausa izcīņa futbolā pirmdien sākās ar "Skonto" komandas uzvaru pār Jūrmalas "Spartaks" – 2:0 (1:0), informē turnīra organizatori.

Spēles rezultāts tika atklāts 37.minūtē, kad ar precīzu 11 metru soda sitienu izcēlās Artūrs Karašausks. Rīdzinieku spēkos bija arī rezultātu dubultot, to 50.minūtē ar tālu un precīzu sitienu paveicot Ērikam Punculam.

Nākošā SMScredit.lv Ziemas kausa spēle notiks jau rīt, kad pl.13:15 laukumā dosies citas A apakšgrupas komandas FK Jelgava un FS METTA/Latvijas Universitāte.

"SMScredit.lv" Ziemas kausa izcīņa ir pirmssezonas sagatavošanās turnīrs Latvijas virslīgas komandām, un tas risinās "Skonto" hallē. Turnīrs ilgs no 18.janvāra līdz 20.februārim Skonto hallē, spēlēm risinoties darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai ar sākuma laiku 13:15. Plānots, ka turnīra fināls notiks sestdienā, 20.februārī.