Ar rezultatīvu piespēli Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempionāta spēlē sestdien izcēlās Latvijas hokejists Aleksejs Širokovs, bet viņa, Maksima Širokova un Koba Jasa pārstāvētā Kazahstānas komanda Ustjkamenogorskas "Kazcink-Torpedo" piedzīvoja zaudējumu.

Sestdienas spēlē "Kazcink-Torpedo" savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās "Sarov" hokejistiem.

Aleksejs Širokovs rezultatīvi asistēja savas komandas pirmo vārtu guvumā, kad otrās trešdaļas 25.minūtē "Kazcink-Torpedo" vairākumā panāca neizšķirtu 1:1.

Otrās trešdaļas beigās Aleksejs Širokovs izpelnījās divu minūšu noraidījumu.

Maksims Širokovs šajā spēlē statistikas ailītēs neatzīmējās, bet Jass netika iekļauts pieteikumā.

Kā ziņots, sezonu "Kazcink-Torpedo" sastāvā uzsāka arī uzbrucējs Sergejs Pečura, tomēr viņš aizvadīja tikai vienu spēli. Tagad hokejists uz pārbaudes laiku pievienojies Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) klubam Grodņas "Ņeman", kuru jau pārstāv cits latviešu uzbrucējs Kaspars Saulietis.

VHL čempionāta kopvērtējumā "Kazcink-Torpedo" komanda ar 17 punktiem 12 spēlēs saglabāja sesto vietu Austrumu konferencē.