Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien uzbrucējs Rūdolfs Balcers izcēlās ar kārtējo rezultatīvo piespēli šajā sezonā, bet vārtsargs Kristers Gudļevskis neglāba savu komandu no zaudējuma.

Balcera pārstāvētā "Barracuda" komanda ar rezultātu 2:1 pārspēja Beikersfīldas "Kondors" vienību. Balcers pirmā perioda 17. minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja komandas biedram izlīdzināt rezultātu. Tāpat viņš izdarīja trīs metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu +1.

Šajā sezonā Balcers 18 spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis 12 rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē Bridžportas "Sound Tigers" ar rezultātu 1:4 zaudēja Providences "Bruins". Gudļevskis "Sound "Tigers" vārtos tika galā ar 23 no 26 metieniem, bet ceturtā ripa viņa "cietoksnī" tika iemesta, kad latvietis bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Gudļevskis šosezon aizvadījis 10 spēles, kurās viņš vidēji ielaiž 2,81 vārtus un atvaira 89,4 procentus metienu.

Vēl Teodors Bļugers un Vilksbāres/Skrentonas "Penguins" svētdien ar rezultātu 3:4 pagarinājumā zaudēja Heršijas "Bears", ko pārstāv aizsargs Kristofers Bindulis.

Bļugers šajā spēlē iekrāja neitrālu lietderības koeficentu -1, bet Bindulis mačam netika pieteikts.