Tuvu izkrišanai no Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas nonākusi Oskara Bārtuļa pārstāvētā komanda Filadelfijas "Flyers", kas ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē savā laukumā ar 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) zaudēja Bostonas "Bruins".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Flyers" tagad zaudē ar 0-3. Nākamais mačs, kas sērijā var arī būt pēdējais, piektdien notiks atkal Filadelfijā.

Bārtulis, līdzīgi kā iepriekšējos mačos, nespēlēja. Kā trešdien norādīja Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks, Bārtulim esot it kā cirkšņa trauma, tāpēc nav zināms, vai viņš varēs pievienoties Latvijas izlasei pasaules čempionātā, ja "Flyers" izkritīs no Stenlija kausa.

Trešdienas spēlē mača trešajā minūtē Ārons Ešems vadībā izvirzīja "Flyers", taču jau pēc trīs minūtēm pārsvars bija "Bruins" komandai – vārtus guva Bleiks Vīlers un Miroslavs Šatans. Pēdējā trešdaļā vēl vārtus "Bruins" labā guva Marks Reči un Patrīss Beržerons.