Čikāgas "Blackhawks" sestdien mačā pret Anaheimas "Ducks" vienību izrāva uzvaru otrajā pagarinājumā, tādējādi izlīdzinot rezultātu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālsērijā.
"Blackhawks" savā laukumā ar 5:4 (1:0, 0:1, 3:3, 0:0, 1:0) pārspēja "Ducks" komandu, sērijā līdz četrām uzvarām izlīdzinot rezultātu 2-2.

Uzvaras vārtus šajā duelī guva Antuāns Vermets.

Spēles rezultātu pirmā perioda pēdējā minūtē atklāja "Blackhawks" rindās spēlējošais Brendons Sāds. Savukārt pusotru minūti līdz otrās trešdaļas beigām neizšķirtu panāca Emersons Etems. Turpinājumā mājinieki guva divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 3:1, precīzi metot Džonatanam Tēvzam un Brentam Sībrukam, taču tad 40 sekunžu laikā trīs vārtus guva arī "Ducks" hokejisti. Precīzu raidījumu uz mājinieku vārtiem izdarīja Raiens Keslers, Mets Beleskijs un Korijs Perijs, tādējādi panākot 4:3 jau viesu komandas labā.

Septiņas minūtes līdz spēles pamatlaika beigām vārtus guva un neizšķirtu panāca Patriks Keins, realizējot vairākuma izspēli. Mača pamatlaikā vārtsargi vairs netika pārspēti, tāpēc komandām nācās izspēlēt divus vairākumus, kuros labāki izrādījās "Blackhawks" spēlētāji.

Šīs sērijas pirmajā mačā pārāki bija "Ducks" hokejisti, kas savā laukumā svinēja uzvaru ar 4:1. Otrajā duelī "Blackhawks" viesos ar 3:2 pārspēja "Ducks" komandu, uzvaru izraujot vien cīņas trešajā pagarinājumā.

Trešajā spēlē pārāki atkal bija Anaheimas komandas spēlētāji, kas viesu laukumā ar 2:1 uzvarēja "Blackhawks" klubu.

Kā ziņots, arī otrajā Stenlija kausa izcīņas pusfinālā panākts izlīdzinājums. Piektdien NHL Austrumu konferences finālsērijā Ņujorkas "Rangers", pateicoties Rika Neša diviem gūtiem vārtiem un Henrika Lundkvista atvairītajiem 38 metieniem, ar 5:1 uzvarēja Tampabejas "Lightning" un panāca izlīdzinājumu Rietumu konferences finālsērijā.

Rezultāts sērijā neizšķirts 2-2.

Ar "Lightning" komandu pašlaik trenējas arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš gan šosezon vēl nav bijis pieteikts nevienam NHL mačam.