Latvijas hokeja uzbrucēju Teodora Bļugera un Rūdolfa Balcera pārstāvētās pārstāvētās komandas piedzīvoja zaudējumus Nacionālās Hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlēs ceturtdien.

Bļugers un Pitsburgas "Penguins" ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Detroitas "Red Wings" vienībai.

Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 2 sekundes, no tām gandrīz trīs minūtes, komandai spēlējot skaitliskajā mazākumā, izpildīja trīs spēka paņēmienus un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu, - 2.

"Penguins" labā vārtus guva Dereks Grānts un Raiens Hagertijs, uzvarētājiem — Trevors Hamiltons, Jusi Jokinens un Maikls Rasmusens, kurš uzvaras vārtus guva pagarinājuma otrajā minūtē.

Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" vienība ar 1:4 (0:0, 0:1, 1:3) zaudēja Toronto "Maple Leafs", no kuras neilgi pirms šo spēļu sērijas sākuma uz fārmklubu tika nosūtīts cits latviešu hokejists Kristiāns Rubīns.

Balcers laukumā pavadīja nepilnas 14 minūtes, bet viņu treneri sūtīja laukumā gan skaitliskajā mazākumā (spēles laiks 1:09), gan vairākumā (1:41). Balcers šai spēlē izdarīja divus spēka paņēmienus un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu, - 1.

Vienīgos "Senators" vārtus šai spēlē guva Filips Klapiks.