Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē savus ceturtos vārtus sezonā un AHL spēlētāja karjerā trešdien guva Teodors Bļugers, palīdzot savai komandai ilksbāres/Skrentonas "Penguins" gūt uzvaru.

"Penguins" ar 5:3 pieveica Heršijas "Bears", bet Bļugers otrā perioda piektajā minūtē pēc teicamas saspēles izvirzīja savu komandu vadībā ar 2:1.

Bļugers pagājušajā sezonā AHL aizvadīja desmit spēles, pie rezultativitātes punktiem. Savainojuma dēļ viņš izlaida šīs sezonas sākumu, laukumā atgriezās decembra sākumā un tagad 18 spēlēs guvis četrus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Sirakūzu "Crunch" ar Kristeru Gudļevski rezervē pagarinājumā zaudēja Olbanī "Devils" – 2:3. "Crunch" vārtus sargāja Adams Vilkokss, kurš atvairīja 23 no 26 metieniem.