Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā sestās uzvaras pēc kārtas izcīnījušas Monreālas "Canadiens" un Detroitas "Red Wings" komandas, kuras ierindojas vadošajās pozīcijas Austrumu konferencē.

"Canadiens" hokejisti ceturtdien savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja Tampabejas "Lightning", kuras sistēmā spēlē latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Otrajā periodā Alekss Kilorns izvirzīja vadībā "Lightning" vienību, bet trešajā trešdaļā Alekss Galčeņuks, Makss Pačioreti un Torijs Mičels izdarīja rezultatīvus metienus un nodrošināja savai komandai uzvaru.

Savukārt "Red Wings" vienība izbraukumā ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Sentluisas "Blues".

Otrajā periodā Kevins Šatenkirks guva vārtus un izvirzīja vadībā "Blues", bet tad Franss Nīlsens rezultātu izlīdzināja. Cīņa nonāca līdz pēcspēles metieniem, kur uzvaru Detroitai nodrošināja Henriks Zeterbergs.