Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijā otrdien vadību atguva Vankūveras „Canucks”, kas viesos ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pieveica Čikāgas „Blackhawks”.

Sērijā līdz četrām uzvarām „Canucks” tagad ir vadībā ar 2-1. Nākamā abu komandu spēle risināsies Čikāgā jau ceturtdien, bet tad vienības pārcelsies atpakaļ uz Vankūveru, kur sestdien notiks piektā spēle.

Par vienu no mača galvenajiem varoņiem kļuva „Canucks” vārtsargs Roberto Longo, kurš gan atvairīja tikai 23 metienus, toties glāba komandu vairākās ļoti bīstamās situācijās trešajā periodā. Pirmās trešdaļas 16.minūtē Meisons Reimonds guva „Canucks pirmos vārtus, bet otrās trešdaļas pirmajā pusē Stīvs Bernjē un Henrīks Sedīns panāca jau 3:0. Otrā perioda 12.minūtē Braians Kembles vienus vārtus atguva, taču vēl vairāk pietuvoties „Blackhawks” neizdevās.