Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē pirmdien Vašingtonas "Capitals" vienība pēc diviem savā laukumā piedzīvotiem zaudējumiem izbraukumā ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) sakāva Ņujorkas klubu "Rangers", sērijā līdz četrām uzvarām samazinot rezultāta starpību līdz 2-1 "Rangers" labā.
Jau mača pirmajā trešdaļā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Aleksandrs Sjomins, bet atlikušajā spēles laikā pa vienai reizei "Capitals" skaitlisko vairākumu realizēja Brukss Laiks un Toms Poti. Savukārt viesu komandas vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja visus 33 pretinieku izdarītos metienus pa vārtiem.

NHL regulārā čempionāta labākais vārtu guvējs Aleksandrs Ovečkins izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, taču pie vārtu guvuma arī šajā mačā netika, par spīti daudzajiem viņa izpildītajiem metieniem.

Citā pirmdienas Stenlija kausa izcīņas spēlē divus vārtus mača trešajā trešdaļā guva Deivids Moss, palīdzot viņa pārstāvētajai Kalgari "Flames" vienībai izcīnīt pirmo uzvaru izslēgšanas spēļu turnīrā un ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) savā laukumā pārspēt Čikāgas "Blackhawks" komandu.

Šajā sērijā rezultāts patlaban ir 2-1 "Blackhawks" labā.

Tikmēr iekļūšanai konferences pusfinālā pirmdien pietuvojās Bostonas klubs "Bruins", kas arī izbraukumā ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) spēja pieveikt Monreālas "Canadiens" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot rezultātu 3-0.