Čehijas hokeja izlase sestdien izcīnīja otro panākumu Sočos notiekošā Eirotūres trešā posma - "Pirmā kanāla" kausa - sacensībās.

Aizvadītajā mačā Čehija ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzveica Zviedriju. Spēles rezultātu otrajā trešdaļā atklāja zviedrs Markuss Jūhansons, bet trešajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca Roberts Kousals. Savukārt uzvaru nesošo pēcspēles metienu realizēja Romāns Červenka.

Savukārt vēl vienā cīņā Somijas izlase ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) pārspēja sacensību saimnieci Krieviju. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē Tēmu Hartikainens izvirzīja Somiju vadībā ar 2:1, bet pēdējās minūtes ievadā Juha Peka Hitenens ieraidīja arī ripu tukšos vārtos. Pēdējā sekundē Iļja Kovaļčuks vienus vārtus atguva, bet ar to uzvarētājs nemainījās.

Kā ziņots, pirmajos mačos ceturtdien Krievija ar rezultātu 3:2 uzvarēja Zviedriju, bet Čehija ar 2:0 pārspēja Somiju.

Posms noslēgsies svētdien.

Pirmajos divos sacensību posmos - "Čehu spēlēs" un "Karjala Cup" Somijā - pārāki bija somu hokejisti.

Hokeja Eirotūre ir četri posmi, kuros ik gadu piedalās Čehijas, Somijas, Zviedrijas un Krievijas izlases.

Pagājušajā sezonā Eirotūres kopvērtējumā triumfēja Krievija.