Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālam soļa attālumā pietuvojusies Kaspara Daugaviņa pārstāvētā vienība Bostonas "Bruins", kas pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām pret Pitsburgas "Penguins" ir vadībā ar 3-0.

Trešdien NHL Austrumu konferences fināla trešajā spēlē "Bruins" dramatiskā cīņā uzvarēja otrajā pagarinājumā ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0).

Daugaviņš mačā nepiedalījās.

Jau spēles otrajā minūtē Davids Krejči vadībā izvirzīja "Bruins", bet otrā perioda vidū Kriss Kunics izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus nepilnas piecas minūtes pirms otrā pagarinājuma beigām "Bruins" labā guva Patrīss Beržerons.