Divi Latvijas izlases hokejistu - Kaspara Daugaviņa un Ronalda Ķēniņa - pārstāvēto klubu izšķirošajā cīņā par iekļūšanu Šveices hokeja čempionāta "play-off" finālā ceturtdien pārliecinoši uzvarēja Ķēniņa "ZSC Lions", kas uzvarēja ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0).

Cīrihes "ZSC Lion" jau pēc pirmās trešdaļas izvirzījās vadībā ar 2:0, vēl divus vārtus guva otrajā periodā, bet "Servette" hokejistiem tā arī neizdevās pārspēt pretinieku komandas vārtsargu Lūkasu Fīleru. Sērijā līdz ar to ar 4-3 uzvarēja cīrihieši.

Kaspars Daugaviņš šai spēlē izdarīja trīs metienus pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu, -1. Savukārt Ronalds Ķēniņš "atzīmējās" ar vienu metienu pa vārtiem.

Šveices čempionāta finālā līdz ar to tiksies Cīrihes "ZSC Lion" un Klotenes "Flyers"