Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bostonas "Bruins" pirmdien pārņēma vadību Stenlija kausa finālsērijā.

Finālsērijas trešajā spēlē Bruins" ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) savā laukumā pieveica Čikāgas "Blackhawks", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Spēles rezultāts tika atklāts mača 33.minūtē, kad ripu vārtos meta Daniels Peils, bet 12 minūtes vēlāk "Bruins" pārsvaru dubultoja Patrīss Beržerons. Tikmēr teicamu spēli aizvadīja Bostonas komandas vārtsargs Tūka Rasks, kurš atvairīja visus 28 pretinieku metienus.

Savukārt Daugaviņš nospēlēja sešas minūtes un 30 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.