Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) izbraukumā pieveica Tampabejas “Lightning” vienību.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 23 sekundes, no kurām minūti un trīs sekundes spēlēja mazākumā. Šajā laikā viņš izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

“Senators” labā ar trīs vārtiem jeb “hat-trick” izcēlās Džeisons Speca, bet vienus vārtus guva aizsargs Ēriks Karlsons, kuram ar piespēli palīdzēja arī Speca. Savukārt uzvarētāju vārtsargs Kreigs Andersons atvairīja visus 28 pretinieku metienus.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “ Senators: ar 66 punktiem 59 spēlēs ir septītajā vietā.