Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas pirmajā kārtā svētdien otro zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Binghemtonas "Senators", kas ar 4:5 (3:0, 1:2, 0:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Mančestras "Monarchs".

"Senators" pirmajā periodā ieguva trīs vārtus pārsvaru, pēc otrā perioda Binghemtonas komandai bija divu vārtu pārsvars, taču tas netika nosargāts, bet pagarinājuma otrajā minūtē "Monarchs" guva uzvaras vārtus.

Daugaviņš mačā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem pie rezultativitātes punktiem netika, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Senators" tagad zaudē ar 1-2. Nākamās divas spēles 19. un 20.aprīlī risināsies Binghemtonā.