Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ceturtdien pie rezultativitātes punkta tika Kasparas Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā vienība Otavas "Senators" pagarinājumā ar 1:2 zaudēja Bostonas "Bruins".

Tādējādi pārtrūka "Senators" piecu uzvaru sērija.

Daugaviņš un Zaks Smits asistēja vārtu guvumā Džimam O'Braienam, kurš otrā perioda 15.minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu 1:1. Daugaviņam bija lieliska iespēja pašam gūt vārtus, taču izgājienā viens pret vienu viņš neapspēlēja "Bruins" vārtsargu Tukku Rasku, tomēr pēc tam spēja atspēlēt ripu vārtu priekšā, kur burzmā O'Braiens dabūja ripu vārtos.

Pirms tam otrā perioda sestajā minūtē "Bruins" labā pirmos vārtus guva Nātans Hortons, bet uzvaru nesošos vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē Bostonas komandai guva Patrīss Beržerons.

Latviešu uzbrucējs spēlē laukumā bija 11:14 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Daugaviņam šis ir otrais rezultativitātes punkts šajā sezonā. NHL statistikā viņa kontā gan neuzrādās uzvaru nesošais "bullītis", ko viņš realizēja pagājušajā nedēļā.