Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas finālsērijas otrajā spēlē sestdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās Kaspars Daugaviņš, palīdzot Binghemtonas "Senators" panākt izlīdzinājumu sērijā 1-1.

Otrajā spēlē "Senators" viesos pagarinājumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Hjūstonas "Aeros". Daugaviņš pirmā perioda otrajā minūtē palīdzēja "Senators" vairākumā gūt vārtus un izvirzīties vadībā ar 1:0.

Visā mačā latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

AHL Kaldera kausa finālsērijas līdz četrām uzvarām nākamās trīs spēles notiks "Senators" mājvietā 1., 3. un 4.jūnijā.