Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, gūstot vārtus pagarinājuma pēdējā minūtē, svētdien nodrošināja Binhemtonas "Senators" uzvaru pār Bridžportas "Sound Tigers" komandu Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē.

Daugaviņš šai mačā tika pie trim rezultativitātes punktiem - bez gūtajiem vārtiem viņš izdarīja arī divas rezultatīvas piespēles.

Pirmajā trešdaļā vienīgos vārtus bija guvuši "Senators", bet otrā perioda vidū "Sound Tigers" rezultātu izlīdzināja. Trešdaļas 12. minūtē Raiens Potulnijs no Kaspara Daugaviņa piespēles guva otros vārtus "Senators" labā, taču trešajā trešdaļā Džeremijs Kolitons vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Binhemtonas komandai vēlreiz izdevās izvirzīties vadībā, atkal realizējot skaitlisko vairākumu – otrā Kaspara Daugaviņa piespēle palīdzēja vārtus gūt Raienam Kelleram. Tomēr arī šo pārsvaru "Senators" neizdevās noturēt, un 29 sekundes pirms spēles beigām Deivids Alstrēms panāca neizšķirtu 3:3.

Tieši latviešu hokejists bija tas, kurš nodrošināja "Senators" uzvaru šai spēlē, pagarinājuma pēdējās minūtes sākumā pārspējot "Sound Tigers" vārtsargu Džoelu Martinu.

"Senators" vārtus šai mačā sargāja Maiks Brodērs, kurš atvairīja 27 no 30 metieniem.

Ar šo uzvaru "Senators" saglabā triju punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem, Vorčesteras "Sharks" Austrumu konferences kopvērtējumā cīņā par iekļūšanu "play-off" turnīrā. Regulārajā čempionātā komandai atlikušas vēl 10 spēles.

AHL regulārā čempionāta spēli svētdien aizvadīja arī Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas "Wolves" komanda, kas ar 4:0 pieveica Oklahomas "Barons". Latviešu hokejists šai mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās un spēli pabeidza ar neitrāli lietderības koeficientu.