Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien latvietis Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ar rezultātu 3:6 piekāpās Filadelfijas "Flyers", ciešot septīto zaudējumu astoņās spēlēs.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 11:11 minūtes, kuru laikā viņš pielietoja divus spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu -2. Divas minūtes un 19 sekundes latvietis spēlēja mazākumā, bet piecas sekundes – vairākumā.

Spēles sākums abu komandu izpildījumā bija līdzīgs, bet rezultāts līdz 34. minūtei bija neizšķirts 2:2. Tad četrus vārtus pēc kārtas guva "Flyers" hokejisti, garantējot sev uzvaru, bet mača pēdējo "golu" guva "Sabres".

"Sabres" labā divus vārtus guva Džeks Eikels, bet reizi precīzi meta Evanders Keins. Uzvarētājiem ar rezultatīviem metieniem izcēlās Mets Rīds, Radko Gudašs, Džordans Vīls, Klods Žirū, Kriss Vandevelde un Treviss Konesnijs.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 66 punktiem 67 spēlēs ierindojas 13. pozīcijā.