Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Bufalo "Sabres", ko pārstāv latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, ar rezultātu 6:3 (0:0, 3:2, 3:1) savā laukumā pārspēja Kalgari "Flames".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16:42 minūtes, 6:31 minūti pavadot vairākumā, bet 1:04 minūtes – mazākumā. Statistikā latvietis ne ar ko neatzīmējās.

Uzvarētājiem vārtus guva Evanders Keins, Džeks Eikels, Johans Larsons, Nikolass Delorjē, Rasmuss Ristolainens un Markus Folinjo. "Flames" labā precīzi meta Mikaels Baklunds, Dogijs Hamiltons un Šons Monahans.

Mačā pirmie vadībā izvirzījās "Flames", taču Ristolainens un Folinjo panāca 2:1 "Sabres" labā. Hamiltons no "Flames" rezultātu izlīdzināja, bet Delorjē atguva vadība savai komandai. Trešā trešdaļa sākās ar "Flames" vārtu guvumu (3:3), bet noslēgumā trīs bezatbildes vārtus guva "Sabres".

"Sabres" Austrumu konferences kopvērtējumā ar 60 punktiem 65 spēlēs ierindojas priekšpēdējā, 15. vietā.