Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā sestdien uzvaru sēriju turpināja Zemga Girgensona pārstāvētais klubs Bufalo "Sabres", kas ar 2:1 pieveica krievu zvaigznes Aleksandra Ovečkina komandu Vašingtonas "Capitals".

"Sabres" tā bija trešā uzvara pēc kārtas.

Girgensons laukumā bija 21:23 minūti, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, četras reizes pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja septiņos no 23 iemetieniem, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs "+1".

Otrā perioda 11.minūtē Girgensons asistēja Meta Mulsona vārtu guvumā. Trešā perioda sestajā minūtē "Capitals" vairākumā pēc Mata Niskanena vārtiem izlīdzināja rezultātu, bet uzvaras vārtus "Sabres" labā guva Torijs Mičels, kurš bija precīzs nepilnas astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām.