Nacionālās hokeja līgas (NHL) jauno sezonu bez uzvarām turpina Zemga Girgensona pārstāvētais klubs Bufalo "Sabres", kas sestdien ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Stenlija kausa ieguvējiem Čikāgas "Blackhawks".

"Sabres" tas bija sestais zaudējums sešās spēlēs, un Girgensona komanda turpina sliktāko sezonas sākumu kopš 1999./ 2000.gada sezonas.

Girgensons šoreiz laukumā bija 15:36 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, četras reizes pielietoja spēka paņēmienus, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Jau mača sākumā – spēles trešajā minūtē – Girgensons nopelnīja noraidījumu par pretinieka spēlētāja klupināšanu.

Pirmā perioda vidū Stenlija kausa ieguvējiem pirmos vārtus guva Bens Smits, otrā perioda izskaņā Patriks Keins realizēja vairākumu un panāca jau 2:0, bet "Sabres" vienīgos vārtus guva pēdējās trešdaļas 12. minūtē, kad precīzs bija Drū Stefords.

Visu NHL spēļu rezultātus un statistiku var aplūkot "Delfi" speciālajā sadaļā LIVESCORES