Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā piekto zaudējumu pēc kārtas sestdien, 18. novembrī, piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā komanda Bufalo "Sabres", kas ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Karolīnas "Hurricanes".

Girgensons laukumā bija 9:31 minūti, divas reizes bloķēja pretinieku metienus, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Pirmā perioda sestajā minūtē Girgensons nopelnīja divas soda minūtes.

Otra perioda 15. minūtē Džastins Viljamss guva "Hurricanes" pirmos vārtus. Pēdējās trešdaļas 13. minūtē Evanders Keins izlīdzināja rezultātu, bet jau pēc nepilnām trīs minūtēm Sebastjans Aho atguva "Hurricanes" vadību. Trešo reizi ripa ielidoja jau tukšos "Sabres" vārtos – precīzs bija Joakims Nordstrēms.